Pakket, acties en cashback

Goldbet: bonussen en codes

Het pakket over vier stortingen, de plek voor een promotiecode en wat cashback per rang oplevert.

Tot € 16.600
Vier stortingen
Cashback tot 28%
Goldbet - main content

Een nieuw account bij Goldbet krijgt een pakket dat over vier stortingen loopt: samen 1100% en 25 gratis spins. Daarna komen losse acties, snelle bonussen zoals het Rad van Fortuin en wekelijkse cashback. Wat je activeert, zie je terug in het Bonuscentrum.

Bonussen van Goldbet

Tot € 16.600 + 25 FS

Welkomstbonus

Vier stortingen

200%

High Roller Bonus

Eén keer

150%

Crypto stortingsbonus

Storting in crypto

$500

VIP-status overzetten

Al VIP elders

Het welkomstpakket

Goldbet geeft het welkomstaanbod één keer per nieuw account. Per storting geldt een eigen percentage:

StortingBonus
1e storting200% + 25 gratis spins
2e storting250%
3e storting300%
4e storting350%
Samen1100% + 25 gratis spins, tot € 16.600

De termijnen

Het pakket kent drie termijnen:

VoorwaardeTermijn
Activeren1 dag
Bonus inzetten10 dagen
Spins inzetten1 dag

Blijft de bonus na een geldige storting uit, meld het via de chat of [email protected].

Activeren

  1. Kies je bonus vóór de storting.
  2. Stort een bedrag dat meetelt voor die bonus.
  3. Je krijgt een seintje dat de bonus klaarstaat; zet hem aan.
  4. De inzetvereiste start en het bonusgeld of de spins komen op je account.

Seintje gemist? Kijk in het Bonuscentrum. Staat de bonus daar niet, dan kan de klantenservice hem handmatig aanzetten.

Promotiecodes

Codes verschijnen in de communities van Goldbet, bijvoorbeeld op Telegram. Invullen kan op drie plekken:

Klopt je code met de voorwaarden, dan staat de bonus na activering in het Bonuscentrum. Een code die niet werkt, kun je samen met de klantenservice nakijken.

Acties voor één keer

Het bonusoverzicht noemt naast het welkomstpakket zes acties die je één keer kunt pakken:

AanbiedingWaarde
High Roller Bonus200% stortingsbonus
Crypto stortingsbonus150%
VIP-status overzetten$500
Mobiele app$15
Telegram$5
Quest$2000 en 1050 gratis spins

Drie daarvan noemt Goldbet standaard voor nieuwe spelers: de eerste stortingsbonus, de High Roller Bonus en de crypto-stortingsbonus. De valuta van je account bepaalt in welke munt je ze krijgt.

Bonussen die terugkomen

Een aantal bonussen keert regelmatig terug. Het overzicht noemt:

Wat een bonus waard is en welke inzetvereiste erbij hoort, staat in de 'Bonusdetails' van de kaart.

Cashback en VIP

Het standaardpercentage voor cashback is 8%. Vanaf Goud I (niveau 101) kom je in de VIP Club en loopt het op tot 28% op Platina IV (niveau 181+). De uitbetaling gebeurt in Bitcoin; elke dinsdag start een nieuwe ronde.

VIP's krijgen bovendien een welkomstbonus, een verjaardagsbonus, persoonlijke bonussen en speciale stortingsaanbiedingen. Wie bij een ander casino al VIP is, kan de status overzetten – met de eenmalige bonus van $500 erbij.

Inzetvereisten

Pas na het inzetten wordt bonusgeld opneembaar. Goldbet geeft dit voorbeeld:

  1. Je stort € 50 en krijgt 50% bonus, dus € 25.
  2. De inzetvereiste is 35x, met 10 dagen tijd.
  3. Storting plus bonus, keer 35: (€ 50 + € 25) x 35 = € 2.625.
  4. In tien dagen zet je dus € 2.625 in totaal in.

Jouw eigen inzetvereiste staat in het Bonuscentrum: ga met de muis over de bonuskaart en kies 'Bonusdetails'. De voortgangsbalk laat zien hoeveel je al hebt ingezet. Spellen wegen verschillend mee; met de filter 'Spelen met bonusgeld' zie je welke meedoen.

Heb je eigen geld en bonusgeld, dan gaat je eigen geld eerst. Een actieve bonus of een lopende inzetvereiste kan een opname tegenhouden.

Annuleren

Een actieve bonus stop je wanneer je wilt, in het Bonuscentrum of via de klantenservice. Het volledige saldo aan bonusgeld vervalt dan.

Vragen over de bonus

Hoe loopt het welkomstpakket?

Over vier stortingen: 200% en 25 gratis spins, dan 250%, 300% en 350%. Samen tot € 16.600 en 25 gratis spins, in te zetten binnen 10 dagen.

Waar kan een promotiecode in?

Bij de aanmelding in 'Ik heb een promotiecode', in de tweede stap van een storting of in het Bonuscentrum. Codes verschijnen in de communities, zoals Telegram.

Kan een bonus worden geannuleerd?

Ja, op elk moment in het Bonuscentrum of bij de klantenservice; het bonussaldo vervalt dan.

Welke spellen tellen mee voor de inzet?

Per spel verschillend. Zet de filter 'Spelen met bonusgeld' aan in een categorie om de deelnemende spellen te zien.

Hoeveel cashback is er?

Standaard 8%, in de VIP Club van 12% op Goud I tot 28% op Platina IV, in Bitcoin en met een nieuwe ronde elke dinsdag.

Bijgewerkt 2026-10-23